Відеоспостереження Домофони Системи контроля доступу Сигнализація

Компанія ЦМТ надає послуги

Установка систем відеоспостереження на будь-яких об’єктах — від невеликого котеджа до величезної промзони чи торгівельного центру - це одна із найпопулярніших послуг які замовляють у компанії ЦМТ.

Монтаж і установка СКУД. Компанія ЦМТ активно допомагає різним великим організаціям підвищити рівень своєї безпеки, здійснюючи монтаж і інсталяціюсистем контролю і управління доступом (СКД, або СКУД).

Ми комплексно підходимо до вирішення питання безпеки Вашого житла, офісу або виробничого об'єкта. Саме тому у нас можна замовити послугу по його професійній установці на будь-якому об'єкті.

Ми намагаємося якомога серйозніше вникнути в завдання, поставлене перед нами, і тільки потім беремося за його виконання. Індивідуальне проектування кожного об'єкта дає можливість побудови надійної системи безпеки.

Стабільність роботи системи - тільки обладнання перевірених компаній. Якісна картинка, мінімум вкладень і простота розгортання - основні переваги, з якими ми працюємо кожен день.

Комплексні рішення охоронної сигналізації. Сучасне обладнання забезпечує миттєву передачу сигналу в разі злому, розбиття вікна / вітрини, пожежі, затоплення.